DZDSOFT

Sistem Entegrasyonu

 
Yazılım, en temel tanımıyla; “elektronik bir donanımın, belirli bir işi yapabilmesi için özel olarak geliştirilmiş kodlar bütünüdür”
 
DZDSoft olarak kurum ve işletmelerin ihtiyaçlarına uygun sistem entegrasyonları, ağ kurulumları yapıyor ve sunucu çözüm hizmetleri veriyoruz.

Veri Yedekleme

Müşterilerimizin iş yüklerini, doğru ürün ve çözümle, en güvenli şekilde tasarlıyoruz. Veri depolama çözümlerimiz; müşterilerimizin günümüzdeki ve gelecekteki ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturuldu.

Sanallaştırma

Sunucu sistemlerinde mevcut bilgi/tecrübelerimizi, sanallaştırma sistemlerinde kullanarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Veri Depolama

Müşterilerimizin iş yüklerini, doğru ürün ve çözümle, en güvenli şekilde tasarlıyoruz. Veri depolama çözümlerimiz; müşterilerimizin günümüzdeki ve gelecekteki ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturuldu.

Sunucu Çözümleri

Sunucu çözümlerinde uzman ekibimiz ile uçtan uça çözümleri müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Edindiğimiz bu tecrübelerimiz ile müşterilerimize hizmet etmeye hazırız. Hem satış öncesi hemde satış sonrasında (servis) uzman ekiplerimiz müşterilerimize Kurumsal deneyim sağlamaktadır.

BT Yönetimi

Firmamız, mevcut ve gelişmekte olan teknolojiler arasındaki boşluğu doldurarak, yazılımımız dijital dönüşüme giden yolda daha hızlı, daha az riskle yenilik yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Ağ Çözümleri

Veri merkezlerinin ve veri yoğunluklarının hızla artması, bulut bilişim, sanallaştırma ve benzeri teknolojileri beraberinde getirmiştir. Ağ bileşenleri de bu teknolojik gelişmelere paralel ilerleme göstererek esnek ve kolay yönetilebilir hale gelmektedir. Network çözümlerinde uzman ekibimiz ile uçtan uça çözümleri müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Güvenlik Çözümleri

Firmamız veri güvenliği, ağ güvenliği, yazılımların güvenliği, kullanıcıların sistem takibi, güvenlik duvarlarındaki açıkların giderilmesi gibi güvenlik çözümlerini uçtan uca sunmaktadır.

Teknik Destek

Firmamız Alanında Uzman, Mühendis ve Sertifikalı kadrosu ile; Sunucu Kurulum, Arıza Tespiti ve Destek Hizmetleri, Üçünçü Taraf Yazılım Kurulum Desteği Hizmetleri (Vmware, Microsoft, RedHat,Linux), Veri Depolama Kurulum, Arıza tespiti ve Destek Hizmetleri, Hyperconverged Sistemleri Kurulum, Arıza Tespiti ve Destek Hizmetleri, Veri Merkezi Kurulum, Arıza Tespiti ve Desteği Hizmetleri, Ağ ve Güvenlik Kurulum, Arıza Tespiti ve Desteği Hizmetleri

DZDSOFT

MAKALELER

Sistem Entegrasyonu ve Ağ Kurulumu
09Tem

Sistem Entegrasyonu ve Ağ Kurulumu

Sistem entegrasyonu, müşteri ihtiyaçlarının hayata geçirilme süreçlerinin kesintisiz bir hale getirilebilmesi adına üretilen çözümlerin bütünleşik sistemler mantığı ile yapılması olarak tanımlanmaktadır.

DZDSOFT

Detaylı bilgi almak için uzman IT personelimiz ile iletişime geçiniz.

Bize Ulaşın

İş planlarınızın detaylıca analiz edilmesi, değerlendirilmesi ve hayata geçirilmesi için mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. E-posta iletilerinize en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

İletişim Formu

Özel ve kurumsal yazılım, mobil uygulama, sistem entegrasyonu, web sitesi tasarımları ve e-ticaret yazılımları için formu doldurunuz.