DZDSOFT

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı & E-Ticaret Yazılımları

2020 yılında Türkiye’de, E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firma sayısı bir önceki yıla göre %275 artarak 256 bin 861 sayısına yükselmiştir.

 

Web sitesi tasarımı hizmetimiz ile markanızın kurumsal kimliğine uygun, dijital dünyada sizi yansıtan güvenli ve hızlı açılan bir web sitesine sahip olursunuz. İnternetten satış yapabilecek bir online mağaza açmak isterseniz DZDSoft‘un B2C ya da B2B çözümlerini kullanabilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi Çözümleri

DZDSoft ihtiyaçlarınıza uygun, kullanıcı dostu, en son web tasarım teknikleri ve kodlamalarının kullanıldığı, uluslararası standartlarda web sitesi ve portal projeleri üretmeye özen gösteriyor.

DZDSoft’un deneyimli ve profesyonel kadrosuyla sunduğu başlıca web tasarım çözümleri arasında kurumsal web siteleri ve portallar yer almaktadır. Bu projeler kurumsal ihtiyaçlara, kullanıcı deneyimine uygun olarak hazırlanan tasarımlar ve bu tasarımlara uygun modern CMS [İçerik Yönetim Sistemi] altyapısı ile geliştirilmektedir.

Tasarımda son trendler göz önüne alınarak üstün kullanıcı deneyimi sunan, estetik, yalın, navigasyon kolaylığına sahip, yenilikçi ve mobil dünya ile uyumluluğun da ötesinde kullanıcı deneyimi sunan projeler oluşturulmaktadır.

Geliştirilen proje ile aşağıdaki faydaların sağlanması hedeflemektedir:

  1. İnteraktif bir kullanıcı deneyimi sağlanması.
  2. Kullanıcı profiline ve deneyimine uygun etkili ve zengin bir görsel tasarımın sunulması.
  3. Mobil cihazlar ile uyumluluk.
  4. Yüksek performans ve hızlı bir web sitesi.
  5. Kullanımı kolay, hızlı ve işlevsel bir yönetim paneli.
  6. Ziyaretçilerin sitede daha uzun süre kalmalarının ve daha fazla sayfa gezinmelerinin teşvik edilmesi
  7. Ziyaretçilerin aradıkları içeriğe mümkün olan en az tıklama ile ulaşmalarının sağlanacağı bilgi mimarisi.

E-Ticaret Çözümleri (B2C – B2B)

DZDSoft, müşterilerine özel B2C ve B2B e-ticaret yazılım çözümleri sunuyor.

Web tabanlı ticaret uygulamaları içinde en bilineni B2C (Business to Customer yani direkt son kullanıcıya satış yapılan e-ticaret) sistemidir. B2C pazarı, karşımıza daha çok Internet üzerinden satış yapan web portalları ve sanal mağazalar aracılığıyla çıkıyor. Firmaların kurumların kendi web sitelerinden pazarlama ve satış yapabilmelerini sağlayan tüm işlemler B2C kapsamında değerlendiriliyor.

B2C’de müşteriler ihtiyacını duydukları ürünleri firmanın web sitesinden ya da firmanın ürünlerini verdiği ve başka firmaların ürünlerinin de pazarlandığı web portalları veya sanal mağazalardan alıyorlar. Müşteri siparişini gerçekleştirirken birlikte, aynı anda kredi kartı bilgilerini ödemeyi yapabilmek için elektronik ortamda web sitesine gönderiyor. Bu sayede alışveriş tamamlanıyor.

B2B (Business to Business) bir işletmenin mal ve hizmetlerini diğer işletmeye satmasını sağlayan web tabanlı e-ticaret sistemdir. Bu yazılım entegrasyonu ile şirketlerin bu bütünleşme ve otomasyon süreçleri sağlanırken tedarikçiler, ortaklar ve müşteriler internetten  işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Günümüz iş dünyası sürekli rekabet avantajı elde etmeyi gerektiriyor. B2B sistemleri ile işlemlerin hızlı ve düşük maliyetli olması bu avantajı elde etmede kilit noktalardan birini oluşturuyor. B2B süreçlerinin geliştirilmesi ve yönetilmesi noktasında DZDSoft B2B ihtiyaçlarınızı analiz ederek size en iyi çözümü sunmak için çalışıyor.

DZDSOFT

MAKALELER

Gelişen ve Değişen Teknoloji ile Farklılaşan Mobil Uygulamalar
28May

Gelişen ve Değişen Teknoloji ile Farklılaşan Mobil Uygulamalar

Gelişen ve değişen teknoloji ile beraber web ve mobil uygulamaları, varlık sürdürme, iş geliştirme, pazarlama, satış artırma ve aktif iletişim kurma platformlarını farklılaştırmaktadır. Mobil uygulama geliştirme, akıllı telefon veya tablet bilgisayarlar

DZDSOFT

Detaylı bilgi almak için uzman IT personelimiz ile iletişime geçiniz

Bize Ulaşın

İş planlarınızın detaylıca analiz edilmesi, değerlendirilmesi ve hayata geçirilmesi için mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. E-posta iletilerinize en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

İletişim Formu

Özel ve kurumsal yazılım, mobil uygulama, sistem entegrasyonu, web sitesi tasarımları ve e-ticaret yazılımları için formu doldurunuz.