DZDSOFT

Özel ve Kurumsal Yazılım Geliştirme

DZDSoft yazılım ekibi Dev Express, Java, C++ teknolojileri konusunda uzman ve deneyimli yazılım mühendislerinden oluşmaktadır. Daha çok orta ve büyük çaptaki yazılım projelerinde görev alan ekibimiz, üstlendiği projelerde yazılım disiplinlerinden taviz vermeden akılcı, kaliteli, güvenilir ve anlaşılabilir yazılımlar üretmeyi kendilerine amaç edinmiştir.

Yazılım Öncesi Süreç & İş Analizi

Yazılım Tasarımı

Yazılım Proje Yönetimi

Yazılım İyileştirme ve Bakım

Yazılım Entegrasyonu

Yazılım Öncesi Süreç & İş Analizi

Bu aşamada, işlerin mevcut durumda nasıl yapılmakta olduğunu anlamaya çalışırız.  İşleri nasıl yaptığınızı anlamaya çalışır, notlar alırız. Yazılım geliştirici kimliğimizi bir kenara bırakarak o işi onlar gibi yapmayı öğrenmeye çalışırız. Bu aşama aslında bir yazılım geliştirme sürecindeki en önemli aşamadır. Eğer işinizi ya da projenizi nasıl yapıldığını tam olarak anlayamaz isek, işi içselleştiremez ve geliştireceğiniz yazılımın ayakları yere sağlam basmaz.

Yazılım Tasarımı

Waterfall metodolojisine göre, fazlara bölerek veya prototyping yöntemiyle geliştirmeyi düşündüğünüz orta veya büyük ölçekli yazılım çözümlerinizin, mimari tasarımlarını yaparak gerekli dokümanları, yazılım mühendisinin ihtiyaç duyacağı formatta üretiriz.

Yazılım Proje Yönetimi

Proje yönetmenin bir orkestrasyon işi olduğunu bilerek; istenenin tasarlanması ve tasarlananın üretilmesi anlayışını ön planda tutarak; sadece yalın gerçeklerin her aşamada raporlanmasıyla projelerin başarıya ulaşabileceğine inanarak, yazılım projelerinizi, Proje Yönetim Enstitüsü (Project Management Institute) prensiplerine göre yönetiyoruz.

Yazılım İyileştirme ve Bakım

Hızla değişen ve gelişen teknoloji yazılımınızında sürekli iyileştirilmesini gerektirmektedir. Bunun yanında yazılımınız kimi nedenlerler bakıma ihtiyaç duyar. DZDSoft olarak sadece yazlım geliştirme aşamasında değil aynı zamanda yazılımınızın tüm iyileştirme, bakım ve destek aşamalarında da yanınızdayız.

Yazılımların Entegrasyonu

Portföyünüzdeki yazılımlarınızın uyumsuz çalıştığını düşünüyorsanız veya portföyünüze yeni ekleyeceğiniz bir yazılımın diğerleriyle uyumlu çalışmasını istiyorsanız DZDSoft, kullanılan teknolojiler ne olursa olsun, yazılımlarınızı entegre ederek uyumlu çalışmalarını sağlar.

DZDSOFT

MAKALELER

Yazılım Geliştirme Süreçleri
10Eki

Yazılım Geliştirme Süreçleri

Yazılım, en temel tanımıyla; “elektronik bir donanımın, belirli bir işi yapabilmesi için özel olarak geliştirilmiş kodlar bütünü” , diğer bir ifadeyle yazılım, bilgisayara bir şeyler yapması için komut veren bir

DZDSOFT

Detaylı bilgi almak için uzman IT personelimiz ile iletişime geçiniz

Bize Ulaşın

İş planlarınızın detaylıca analiz edilmesi, değerlendirilmesi ve hayata geçirilmesi için mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. E-posta iletilerinize en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

İletişim Formu

Özel ve kurumsal yazılım, mobil uygulama, sistem entegrasyonu, web sitesi tasarımları ve e-ticaret yazılımları için formu doldurunuz.