DZDSOFT

Bulut Uygulama Geliştirme ve Bulut Stratejisi Danışmanlığı

Bulut bilişim, kullanıcılar ve teknoloji şirketleri açısından pek çok avantaj sağlar.

 

DZDSoft olarak kurum ve işletmelerin ihtiyaçlarına uygun bulut uygulama geliştirme ve bulut stratejisi danışmanlığı hizmetleri veriyoruz.

Bulut Yazılım Geliştirme

Bulut Yazılım (cloud Sw), bilgisayarlar ve diğer cihazlar için, istendiği zaman kullanılabilen ve kullanıcılar arasında paylaşılan bilgisayar kaynakları sağlayan, internet tabanlı bilişim hizmetlerinin genel adıdır. Kullanıcıların internet olan her yerden erişim sağlayabildikleri sistemin genel adıdır.

Genel olarak bir örnek verecek olursak kullanıcıların cihazlarına herhangi bir program kurmadan Ms Office belgelerini düzenlemek ve depolamak için office 365 hizmetini web tarayıcıları üzerinden sağlayabilmektedir. Web siteleri, Web tabanlı uygulamalar bulut bilişime an güzel örneklerdir.

Bulut Strateji Danışmanlığı

Tüm sektörlerde işletmeleri buluta iten bazı trendler söz konusudur. Pek çok kurum için mevcut iş yapma yöntemleri büyüme için çeviklik sağlamaya ya da rekabet etmek için gereken platformu veya esnekliği sunmaya yeterli olmayabilir. Artan sayıda dijital işletme tarafından oluşturulan verilerin patlaması, veri merkezi depolamanın maliyetini ve karmaşıklığını yeni seviyelere doğru zorlar ve BT’nin yeni becerilere ve analitik araçlarına ihtiyaç duymasına neden olur. Modern bulut çözümleri, şirketlerin dijital çağın zorluklarıyla başa çıkmasına yardımcı oluyor. Kurumlar, BT altyapılarını yönetmek yerine daha hızlı ve karmaşık bir iş ortamına hızlıca yanıt verebiliyor.

DZDSOFT

MAKALELER

Bulut Bilişimin Teknoloji Şirketlerine Sağladığı Faydalar
30Ağu

Bulut Bilişimin Teknoloji Şirketlerine Sağladığı Faydalar

Bulut bilişim olarak da anılan bulut teknolojisi (cloud computing), bilgisayar, telefon, tablet ve sunucu gibi tüm cihazlar arasında zaman ve mekân kısıtlaması olmadan veri paylaşımına olanak sağlayan, internet tabanlı bir veri depolama hizmetidir. Bulut

DZDSOFT

Detaylı bilgi almak için uzman IT personelimiz ile iletişime geçiniz.

Bize Ulaşın

İş planlarınızın detaylıca analiz edilmesi, değerlendirilmesi ve hayata geçirilmesi için mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. E-posta iletilerinize en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

İletişim Formu

Özel ve kurumsal yazılım, mobil uygulama, sistem entegrasyonu, web sitesi tasarımları ve e-ticaret yazılımları için formu doldurunuz.