DZDSOFT

Bilgi ve Veri Güvenliği

Dünya genelinde 35 saniyede bir, yani günde 2.244 siber saldırı gerçekleşiyor ve bu siber saldırılardan en çok etkilenen ülkeler arasında Türkiye 5. sırada yer alıyor.

 

DZDZSoft, kişisel verilerin, yapısal ortamlarda keşfi ve silinmesi, arşivlenmesi ve anonimleştirilmesi, maskelenmesi ile kişinin/kurumların bu verilere ilişkin taleplerine karşılık verme ve saklama periyotlarına göre yönetilmesini hukuki gerekçeleriyle çözüm üretmekteyiz.

Veri Güvenliği

Veri Sızıntı Önmeli

Bilgiye Erişim

Veri

Sınıflandırma

Denetim

Hizmet Seviyeleri

Veri Yaşam Yönetimi

Korunmalı Yoketme

Ana Veri Yönetimi

Veri Kullanım Amacı

Günümüz bilişim sistemlerinin takip edilmesi günden güne zorlaşan değişim hızına paralel olarak karşılaşılan güvenlik problemleri de hızla artış göstermektedir. Sayısallaşma ile hayatımıza giren yenilikler ile birlikte bir dizi farklı ve karmaşık, yeni ve teknolojik olarak da görmeye alışkın olmadığımız türden güvenlik problemleri ile karşı karşıya kalıyoruz.

DZDSoft Bilgi Teknolojileri olarak çok katmanlı mimarilerde güvenliğin her bir katmanında Kurum ve Kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda memnuniyet sağlayacak uçtan uca, anahtar teslimi, güvenilir, kesintisiz, kaliteli güvenlik çözümleri sunuyoruz.

Son dönemde klasik güvenlik önlemlerinin güncel teknolojik tehditleri önlemekte yetersiz kaldığı ve organizasyonların bu tehditlerden kaynaklanan zafiyetlere karşı da savunmasız kaldığını görüyor, buna uygun olarak bilgi güvenliği hizmetleri konusunda danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında Kurum ve Kuruluşların bilgi güvenliğini yönetmesine destek oluyor, süreçlerinin yeni baştan oluşturulmasını sağlıyoruz.

DZDSoft olarak, bilişim güvenliği sektöründeki en güncel gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin ileri düzeydeki güvenlik problemlerine maruz kalmadan önce tehditleri engellemelerini sağlayacak ileri düzey ürün ve bilgi güvenliği hizmetleri sağlıyoruz.

Standart güvenlik sistemleri yanında güvenlik analiz sistemleri, güvenli yazılım geliştirme araçları, zararlı yazılım tespit ve önleme sistemleri sağlanması ve tüm güvenlik projelerinin konusunda uzman ekiplerce desteklenmesi hizmetleri vererek güvenliğin her bir alanında aktif rol almak için çalışıyoruz.

Bilişim Güvenliği çözümleri hakkında her türlü sorularınıza cevap bulmak ve isteklerinize en uygun çözüme hızlı bir şekilde ulaşmak için info@dzdsoft.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DZDSOFT

MAKALELER

Bilgi ve Veri Güvenliği
02Eyl

Bilgi ve Veri Güvenliği

Teknolojik gelişmeler birçok işletmelere fırsatlar sunduğu kadar üst düzey tehditleri de beraberinde doğurmaktadır. Klasik güvenlik önlemleri güncel teknolojik tehditleri önlemekte zaafiyetler gösterirken işletmelerin savunmasız kalmalarına neden olabilmektedir.

DZDSOFT

Detaylı bilgi almak için uzman IT personelimiz ile iletişime geçiniz.

Bize Ulaşın

İş planlarınızın detaylıca analiz edilmesi, değerlendirilmesi ve hayata geçirilmesi için mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. E-posta iletilerinize en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

İletişim Formu

Özel ve kurumsal yazılım, mobil uygulama, sistem entegrasyonu, web sitesi tasarımları ve e-ticaret yazılımları için formu doldurunuz.